Full Width Example

Cuaqum ante augue, iaculis eget fringilla vel, gravida non nibh. Nullam dignissim, felis eu imperdiet feugiat, libero ipsum gravida arcu, eu fermentum elit metus vel mauris.

Blogové články

Zelenáč fotí - Díl 1 - Představení se

Jmenuji se Svatopluk Vít a jsem fotograf zelenáč. Ne profesí, jen ryzí amatér - samouk. A taky jsem ajťák profesionál, který je poměrně zběhlý v technologiích. Narodil jsem se v sedmdesátých letech minulého století a dětství prožil na Severní Moravě, v hornické Karviné. Posledních dvacet let jsem usazen v Praze. Focení jsem se nikdy nějak speciálně nevěnoval, nemůžu to ale říct o počítačové grafice. Svého času jsem se živil i jako grafik a sazeč a vytvářel jsem pro jiné třeba vizitky a vydával městský časopis. Ono to tak nějak vyplynulo, když jsem byl zdatný s tím počítačem. Prostě jsem to přidal ke svým znalostem a jak jsem zjistil později, jistý talent tam je.

Číst dále

Zelenáč fotí - Díl 2 - Co jsem používal a co používám teď

V minulém díle jsem nakousnul to, že jsem zvažoval, jestli setrvat u ultrazoomů nebo upgradovat na zrcadlovku, byť tu nejlevnější. Zrcadlovka vyhrála, nicméně si pořád stojím za tím, že Minolta Dimage Z3 byla velmi dobrým fotoaparátem, přesně pro naši rodinu. Dlouho jsem řešil, jakou zrcadlovku si vlastně pořídím, protože rozpočet byl poměrně "našponovaný" a chtěl jsem ostatně to nejlepší, s čím se mohu do svého rozpočtu vlézt a to bohužel nemusí být to nej, protože to všichni znají - entry level.  Po mnoha týdnech pátrání a zvažování jsem se prostě stal ideálním kandidátem na vlastnictví zrcadlovky Sony Alpha A230.

Číst dále

H2 Heading

Nullam eget neque. Nullam imperdiet venenatis ligula. Integer a leo. Nunc consectetur. Maecenas sem. Proin vulputate, massa vel volutpat laoreet, purus erat pretium ligula, eget varius arcu nibh sed libero. Fusce ante. Nullam interdum aliquet metus. Ut ultrices vestibulum tellus. Praesent quis erat. Nam id turpis sit amet neque cursus luctus. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Quisque id tortor. In vitae sapien. Nunc quis tellus.

H3 Heading

In erat. Pellentesque erat. Mauris vehicula vestibulum justo. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nulla pulvinar est. Integer urna. Pellentesque pulvinar dui a magna. Nulla facilisi.

H4 Heading

Mauris lobortis. Aliquam lacinia purus. Pellentesque magna. Mauris euismod metus nec tortor. Phasellus elementum, quam a euismod imperdiet, ligula felis faucibus enim, eu malesuada nunc felis sed turpis. Morbi convallis luctus tortor. Integer bibendum lacinia velit. Suspendisse mi lorem, porttitor ut, interdum et, lobortis a, lectus. Phasellus vitae est at massa luctus iaculis. In tincidunt.